КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Просим неравнодушных к будущему нашей страны людей собрать подписи под обращением и отправить по адресу: г. Киев, А.Я. 7, 04086 «Родительский комитет Украины».
Обращение, образец которого опубликован ниже, можно оформить, переписав от руки, либо заказать бланк по электронному адресу rodkom@ukr.net

до Президента України В.Ф. ЯНУКОВИЧА, Прем’єр-міністра М.Я. АЗАРОВА, Голови Верховної Ради В.В. РИБАКА
Ми, громадяни України, глибоко стурбовані внесенням до Верховної Ради України вельми суперечливого законопроекту № 2342 «Про внесен- ня змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні», який не пройшов офіційного громадського обговорення, проте викликав широкий громадський резонанс. Цим законопроектом пропонується внести до чинного законодавстванизку суперечливих норм щодо дискримінації, до якої пропонується включити і «сексуальну орієнтацію», що у разі прийняття створить у правовому полі ряд законодавчих колізій, які спровокують суспільне напруження та можуть викликати значні суспільні протистояння. Враховуючи глибоке християнське коріння, яке має український народ та міцні православні традиції, прийняття такого закону без широкого громадського обговорення спричинить суспільні хвилювання та резонанс і призведе до значних конфліктів на цьому ґрунті. Зважаючи на вищевикладені аргументи, вимагаємо: 1. Терміново відкликати законопроект № 2342 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні». 2. З метою захисту дітей від негативного впливу пропаганди гомосексуалізму, терміново розглянути у другому читанні законопроект № 8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір».

ПІДПИСНИЙ ЛИСТ
проти законопроекту № 2342 і на підтримку законопроекту № 8711
П.І.Б. Місто/адреса Підпис